24 آذر 1397

پیشنهاد کافه کتاب

مولف: T روابط عمومی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:


کافه کتاب فرزانه. خواندن مطلب زیر را به دوستداران کتاب و کتاب خوان پیشنهاد می کند :
اگر کتاب خوان جدی هستید جستجوی منابع برایتان یک ضرورت است خود را  را به اینترنت محدود نکنید  و عضو کتابخانه‌ای معتبر و در دسترس شوید که منابع به‌روز دارد.
کتابخانۀ مرکزی دانشگاه تهران، کتابخانۀ ملی، کتابخانۀ وزارت امور خارجه...بهتر است عضو چند کتابخانه باشید تا به منابع بیشتری برسید.
عضویت در فیدیبو و طاقچه هم که کتاب‌های الکترونیک را با قیمت مناسب و قانونی عرضه می‌کنند، ضروری ست؛ همین‌طور عضویت در پایگاه مجلات تخصصی نور که هزاران مقالۀ نقد و تحلیل در موضوعات مختلف از نشریات معتبر دارد و در قالب pdf در اختیارتان می‌گذارد.
راه بعدی جستجوی مقالات در سایت‌های معتبر فارسی یا انگلیسی زبان است. راستش اگر مقالۀ معتبر و قابل تأملی در موضوع موردنظرتان به زبان فارسی موجود باشد، در نور باید پیداکرد.
 اگر کتابی که می‌خوانید غیرفارسی و معروف است،در سایت‌های معتبر انگلیسی دریایی از مطالب انتظارتان را می‌کشد.باور نمی‌کنید، با چشم‌های خودتان ببینید. اگر به زبان‌های دیگر هم مسلط باشید که فبهالمراد.
سری به sparknot  بزنید تا ببینید دربارۀ هر اثر داستانی چقدر مطلب قابل استفاده هست که می‌تواند به همخوانی‌ها و گفتگوهای جمعی رنگ و رونق ببخشد.
کافی ست نام کتاب را با کلیدواژه‌ای مثل analysis یا study questions در گوگل بزنید تا به بیشمار مطلب برسید.
منبع :سایت جهک

تعداد مشاهده (415)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "پیشنهاد کافه کتاب"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید