افتخارات دبیرستان فرزانگان 1 تهران
نام و نام خانوداگی
رتبه
عنوان فعالیت
سال
کنفرانس دانشمندان جوان ICYS
رتبه سوم کشوری هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته فیزیک و نجوم
" طرح ساخت نمونه آزمایشگاهی بررسی چسبندگی آرولیوم پای سوسری
1394
مهسان اکبری امین
رتبه چهارم کشوری شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته تاریخ
نقش مردم در نهضت مشروطه
1393
رتبه سوم کشوری پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته علوم اجتماعی
" تاثیر عوامل روحی و جسمی بر انتخاب طعم به عنوان مدلی از تصمیم گیری
1392
رومینا مشکین نژاد، آذین حبیبی، زهرا طحانیان
رتبه پنجم کشوری چهاردهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته شیمی
ساخت پلاستیک تخریب پذیر
1391
حانیه سادات ایزدپناه
فیلتر الکترو استاتیک با خاصیت آنتی باکتریال
موژان جواهری، سارا قائمی ، مینا متصدی، پارمیدا ملکی
رتبه چهارم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک
فوتبالیست 2*2
1390
روژینا پورمقدم، محیا اسلامی، نسیم شیروانی، باهره مرادی دادخواه، نیلوفر سید مجیدی ، فاطمه قاسمی
رتبه دوم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک
شبیه سازی امداد و نجات
آرمیتا ثابتی اشرف، سارا جواد زاده، عطیه سادات موسویان
ساکر D 3
شیرین دولت آبادی ، مهتا تقوی نژاد، ملیکا سادات امامی، آلما روشنی
رتبه پنجم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته فیزیک
بررسی پدیده داپلر
رتبه ششم کشوری دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک
1389
رومینا ابدی، بهار به آذین، زهره رضایت، مهتا رمضانیان، انوشیک وارتانیان
رتبه اول کشوری دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک
فاطمه زنگی ، زهرا فارسیجانی، رومینا الیاسی، پریسا داچ خوش، الهه سعادت
فرزانه هاشمی، ساناز رحیمی ، پارمیدا دهقان پور ، سویل باغبان کریمی
رتبه دوم کشوری یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته فیزیک مکانیک
طرح تراز خودکار
1388
ملیکا شاه حسینی، افسون افضل، روجا رمضانی، الهه عیسی زاده
رتبه سوم کشوری دهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک
رسکیو امداد نجات دوبعدی
1387
شیوا بهرامی، مهسا عبدالله زاده پارسا، دلارام شاه بداغی، مینا تولایی
رز افضلی فر
رتبه اول بخش دانش آموزی جشنواره خوارزمی
طراحی و ساخت مقسم زاویه (بخشان)
1370
متا خلیلیف زهره دانایی کجایی، شبنم رضایی نژاد، فاطمه شاهی، معصومه مشهدی فراهانی
رتبه دوم بخش دانش آموزی جشنواره خوارزمی
ساخت لیزر مولکولی ازت
1372
زیور حلاجی، اشرف مرادی، آزاده یداللهی
رتبه سوم بخش دانش آموزی جشنواره خوارزمی
اتصال صفحه کلید و LCM به ریز پردازنده
شیوا فتح اللهی، فاطمه سادات ثابت، طلوع مهدوی، ماندانا پوریان
رتبه اول کشوری ششمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته زیست جانوری و پزشکی
مطالعه ترجیح کلی اسیدهای آمینه و پروتئین پریونی
1383
تینا روستایی، تارا طاعی حق
رتبه دوم کشوری ششمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته زیست جانوری و پزشکی
شبیه سازی و کاربردی بر اساس آنالیز داده ها بر مقدار کنترل
نیلوفر نایبی، مهسا خلیلی، سمانه اسکندری
رتبه سوم کشوری هفتمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته کامپیوتر
روبات شیشه پاک کن
1384
ساره قربانی خالدی
رتبه دوم کشوری نهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته علوم اسلامی
نگاهی نو به فلسفه
1386
نسرین مصطفی زاده، شادی حریری
رتبه سوم کشوری نهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته کامپیوتر
نرم افزار پازش، خلاصه ساز متون فارسی
پریماه احمدی پور، نگار مطوریان پور، الهام ونک
رتبه اول کشوری دهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته ریاضی
بررسی سایه های اجسام افلاطونی