اخبار/مقالات
افتخارات پژوهش

 

افتخارات دبیرستان فرزانگان 1 تهران

 

نام و نام خانوداگی

رتبه

عنوان فعالیت

سال

خانم ها روژینا نیک فرمان و مینا قیاسی مدال نقره کنگره دانشمندان جوان مالزی 1396
ملیکا فهیمی و مبینا رجبی رتبه اول طراحی پوستر در کنفرانس دانش آموزی علوم مهندسی دانشگاه تهران 1395
نیکا امامی و مینا بیگی رتبه اول انفرادی و تندیس بهترین ارائه علمی PYPT(راهیابی به مسابقات جهانی IYPT) 1395
شقایق فارسی و عارفه خوش چشم منتخب مرحله کشوری

کنفرانس دانشمندان جوان  ICYS

1395
مهتاب عبادتی، درسا خدابخشی و شیما شکیبا رتبه سوم لیگ امدادگر فضای مشترک، تیم farzanegan1(چهارمین دوره مسابقات فراکاپ ) 1395
غزاله کشاورز، نازنین یوسفیان، فرناز وحیدی، عاطفه پاک نیت و مارال مرداد رتبه سوم لیگ فوتبالیست وزن آزاد، تیم ARES( چهارمین دوره مسابقات فراکاپ ) 1395
غزاله کشاورز، نازنین یوسفیان، فرناز وحیدی، مارال مرداد وعاطفه پاک نیت
رتبه دوم
 
لیگ فوتبالیست وزن سبک، تیم  ARES ( چهارمین دوره مسابقات فراکاپ )
1395
زهرا افشار و شقایق حسن زاده

رتبه سوم کشوری هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته فیزیک و نجوم

" طرح ساخت نمونه آزمایشگاهی بررسی چسبندگی آرولیوم پای سوسری

1394

مهسان اکبری امین

رتبه چهارم کشوری شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته تاریخ

نقش مردم در نهضت مشروطه

1393

یاسمن نقوی، هلیا فتحی، سحر مرادی

رتبه سوم کشوری پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته علوم اجتماعی

" تاثیر عوامل روحی و جسمی بر انتخاب طعم به عنوان مدلی از تصمیم گیری

1392

رومینا مشکین نژاد، آذین حبیبی، زهرا طحانیان

رتبه پنجم کشوری چهاردهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته شیمی

ساخت پلاستیک تخریب پذیر

1391

حانیه سادات ایزدپناه

رتبه پنجم کشوری چهاردهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته شیمی

فیلتر الکترو استاتیک با خاصیت آنتی باکتریال

1391

موژان جواهری، سارا قائمی ، مینا متصدی، پارمیدا ملکی

رتبه چهارم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

فوتبالیست 2*2

1390

روژینا پورمقدم، محیا اسلامی، نسیم شیروانی، باهره مرادی دادخواه، نیلوفر سید مجیدی ، فاطمه قاسمی

رتبه دوم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

شبیه سازی امداد و نجات

1390

آرمیتا ثابتی اشرف، سارا جواد زاده، عطیه سادات موسویان

رتبه دوم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

ساکر D 3

1390

شیرین دولت آبادی ، مهتا تقوی نژاد، ملیکا سادات امامی، آلما روشنی

رتبه پنجم کشوری سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته فیزیک

بررسی پدیده داپلر

1390

آرمیتا ثابتی اشرف، سارا جواد زاده، عطیه سادات موسویان

رتبه ششم کشوری دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

ساکر D 3

1389

رومینا ابدی، بهار به آذین، زهره رضایت، مهتا رمضانیان، انوشیک وارتانیان

رتبه اول کشوری دوازدهمین  جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

شبیه سازی امداد و نجات

1389

پگاه رحمانی، نگار عرب زاده، پریا کارگر سامانی، پریسا محولاتی رتبه اول کشوری دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

فوتبالیست 2*2

1389

فاطمه زنگی ، زهرا فارسیجانی، رومینا الیاسی، پریسا داچ خوش، الهه سعادت

رتبه اول کشوری دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

فوتبالیست 1*1

1389

فرزانه هاشمی، ساناز رحیمی ، پارمیدا دهقان پور ، سویل باغبان کریمی

رتبه دوم کشوری یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته فیزیک مکانیک

طرح تراز خودکار

1388

ملیکا شاه حسینی، افسون افضل، روجا رمضانی، الهه عیسی زاده

رتبه سوم کشوری دهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

رسکیو امداد نجات دوبعدی

1387

شیوا بهرامی، مهسا عبدالله زاده پارسا، دلارام شاه بداغی، مینا تولایی

رتبه سوم کشوری دهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته روباتیک

ساکر D 3

1387

رز افضلی فر

 

رتبه اول بخش دانش آموزی جشنواره خوارزمی

طراحی و ساخت مقسم زاویه (بخشان)

1370

 

متا خلیلیف زهره دانایی کجایی، شبنم رضایی نژاد، فاطمه شاهی، معصومه مشهدی فراهانی

رتبه دوم بخش دانش آموزی جشنواره خوارزمی

ساخت لیزر مولکولی ازت

1372

زیور حلاجی، اشرف مرادی، آزاده یداللهی

رتبه سوم بخش دانش آموزی جشنواره خوارزمی

اتصال صفحه کلید و LCM به ریز پردازنده

1372

شیوا فتح اللهی، فاطمه سادات ثابت، طلوع مهدوی، ماندانا پوریان

رتبه اول کشوری  ششمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته زیست جانوری و پزشکی

مطالعه ترجیح کلی اسیدهای آمینه و پروتئین پریونی

1383

تینا روستایی، تارا طاعی حق

رتبه دوم کشوری  ششمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته زیست جانوری و پزشکی

شبیه سازی و کاربردی بر اساس آنالیز داده ها بر مقدار کنترل

1383

نیلوفر نایبی، مهسا خلیلی، سمانه اسکندری

رتبه سوم کشوری هفتمین  جشنواره جوان خوارزمی در رشته کامپیوتر

روبات شیشه پاک کن

1384

ساره قربانی خالدی

رتبه دوم کشوری نهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته علوم اسلامی

نگاهی نو به فلسفه

1386

نسرین مصطفی زاده، شادی حریری

رتبه سوم کشوری نهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته کامپیوتر

نرم افزار پازش، خلاصه ساز متون فارسی

1386

پریماه احمدی پور، نگار مطوریان پور، الهام ونک

رتبه اول کشوری دهمین جشنواره جوان خوارزمی در رشته ریاضی

بررسی سایه های اجسام افلاطونی

1387

 
 

 

 

 

 

 

 

 


 

لینک های مفید

تماس با ما

آدرس :

خیابان طالقانی-میدان فلسطین-خیابان شهید سرپرست-پلاک 56

تلفن : 88980540

کلیه حقوق این سایت به سایت دبیرستان فرزانگان تهران تعلق دارد.

قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر